Vítejte na stránkách společnosti MIRÓ Audit Services, s.r.o.

Jako každá lidská činnost i podnikání je jednoduché pouze navenek. Při bližším pohledu pak zahrnuje nejen samotný předmět podnikání, ale spoustu dalších doprovodných činností, z nichž některé souvisejí se samotným zaměřením společnosti, jiné pak pouze jako nezbytný doplněk. Zvláště dnes, kdy se legislativa neustále mění, kdy se neobejdeme bez používání rozvinutých technologií, se může podnikání rychle změnit v noční můru. Jak vyhovět požadavkům finančních úřadů, jak zabezpečit svoje prostředky, jak zamezit různým rizikům – to vše musí každý podnikatelský subjekt řešit každou chvíli. S nabídkou pomoci ve vybraných oblastech je tady naše společnost. Neumíme sice zajistit nárůst zisku o 200%, co ale umíme, je zabezpečit Vaše klidné spaní s vědomím, že některé věci budou fungovat, jak mají.

Naše společnost se zaměřuje dvě z oblastí, které současné podnikatele zajímají nejvíce: především na ekonomickou oblast, a dále na oblast bezpečnosti ICT.

Předmětem naší činnosti v ekonomické oblasti jsou:

  • auditorská činnost – audit účetní závěrky, konsolidace účetních závěrek
    (včetně překlopení do IFRS)
  • audity projektů včetně projektů využívajících dotace EU
  • poskytování poradenství v oblasti vedení účetnictví a navazujících činností
  • daňové poradenství, zpracování daňových přiznání
  • vedení účetnictví včetně například mzdové agendy
  • poradenství v oblasti aplikace IFRS

Vysoká úroveň nabízených služeb je dána zejména zkušenostmi našich pracovníků, mj. také jejich působením v oblasti výzkumu a vzdělávání. Veškeré služby poskytujeme s vědomím vysoké odpovědnosti vůči našim klientům – záleží nám na tom, aby nás klient chápal jako partnera, na kterého se může obrátit s důvěrou v to, že mu skutečně pomůže. Na druhé straně víme, že důvěra se buduje v průběhu delší doby, proto novým potenciálním klientům nabízíme různé možnosti, jak se přesvědčit, že jeho důvěru nezklameme.